אולמי חתונות רחובות – לחגוג את האירוע בסטייל

2363בחירת אולמי חתונות ברחובות ובכל מקום אחר בישראל איננה עניין של מה בכך. על מנת לבחור את המוקם המתאים לאירוע, יש לקחת בחשבון כמה וכמה דברים: מספר האורחים, באיזה אירוע מדובר, סוג המזון ואופן ההגשה ועוד. להלן כמה וכמה דברים שיש לקחת בחשבון כשמתכננים אירוע.

מספר המוזמנים וההשפעה שלו על האירוע

לא אחת קורה שדווקא האולם או מתחם האירועים שנבחר איננו יכול לארגן אירוע עבור מספר האורחים הרצוי. מספר האורחים שמתחם יכול לקלוט באירוע עלול להיות קטן מדיי. גם אם המתחם או אולמי חתונות ברחובות או בכל מקום אחר מעוניינים לערוך אירוע למספר מוזמנים גדול יותר, הם אינם יכולים. על פי הנחיות משרד הבריאות וכל המשרדים והגופים העוסקים ברישוי עסקים, יש קשר מובהק בין גודל המרחב (קרי: הגודל של אולם האירועים) לבין כמות האנשים שהוא יכול להכיל. הנהלים קובעים יחס ברור בין גודל המטבח לגודל המקום המשמש לאירוע בפועל. כמו כן נקבע המרחב עבור כל אחד מהאורחים. לבסוף, נקבעים גם כל נהלי הבטיחות האחרים. אפ שהגברים כאן מורכבים לכאורה – הטיפול בהם פשוט: שואלים מראש מהו מבפר האורחים המרבי שמותר להכניס לאולם.

לעיתים מזומנות מספר האורחים שהמארגנים מעוניינים להביא הוא דווקא קטן מדיי. יש אולמות ומתחמי אירועים שאינם מעוניינים לקבל אירועים קטנים. אירועים כאמור אינם מכסים את ההוצאות הכרוכות בהחזקת המקום ובארגון האירוע – כולל שכר לכל בעלי התפקידים במקום. לפיכך חשוב לשאול גם אם יש מינימום אורחים לכל אירוע. ואם כן – מה סכו המינימום.

אולמי חתונות רחובות – האם התפריט המוצע עונה על הדרישות

6142מדינת ישראל היא מדינה שקבלה אליה בני עמים שונים, עדות שונות וטעמים קולינריים שונים. לא אחת קורה כי אולמי חתונות רחובות או במקוות אחרים, נוהגים להכין מנות בסגנון מסוים. כל כמה שהסגנון הזה עשוי להיות ייחודי, הוא לא תמיד פוגע בטעם של מארגני האירוע. לכן, לפני סגירת האירוע, יש לבדוק היטב את ההתמחות של הטבח הראשי ונהלי המטבח. לא אחת קרה שבעלים ומנהלים של אולמי חתונות הבטיחו סוג מסוים של מנות ובפועל מה שהתקבל היה משהו שונה לחלוטין. ההמלצה לבוא וליטום את המנות הגיעה בדיוק מהמקום הזה – הצורך לוודא שמה שהוזמן הוא אכן מה שיתקבל בסיכומו שלעניין.

איכות ההוצאה לפועל והביצוע של האירועים

אחד המנהגים היותר נכונים בקרב בעלים ומנהלים של אולמות אירועים הוא להזמין את האנשים המעוניינים לערוך בהם אירוע, לאחד מהאירועים שנערכים שם. כך, מי שאמורים לערוך אירוע בעצמם מתרשמים באופן בלתי אמצעי מכל המתרחש באולם האירועים. מדובר לא רק במנות שהם טועמים, אלא בהתרשמות כללית מהמקצועיות של המלצרים, של צוות ההווי והזמרים, של מערכת התאורה ושל המראה הכללי של האולם בעת האירוע ממש.אולמי חתונות רחובות ובמקום אחר שזוכו להרבה חוות דעת חיוביות הם אכן מקומות שיעמדו בציפיות. ההמלצה כאן היא חד משמעית, לא להיכנס למחויבות למקום שאין בו בטחון מלא.

אבל הדבר בחשוב ביותר הוא לא להתמהמה. אם כבר החלטתם לערוך את האירוע בתאריך מסוים ואם כבר מצאתם כי אולמי חתונות רחובות או אולמות אחרים הם המקום הנכון עבורכם – כדאי לסגור את המועד בהקדם. מרבית האירועים נסגרים שבועות רבים לפני האירוע עצמו, כך שהשתהות רבה מדיי תגרום לכם להפסיד את המקום שאותו אתן כל כך רוצים.

גן סיטי אירועים הוא המקום המתאים ביותר לעריכת מגוון אירועים רחב. מיקום טוב, תפריט איכותי ואולם איכותי, הופכים את הגן הזה לאחד המקומות הנעימים ביותר לחגוג בהם את האירוע שלכם. צרו קשר כבר כעת והבטיחו לעצמכם את המקום לערוך בו את האירוע שלכם.