גן סיטי אירועים – אולם אירועים ברחובות או גן אירועים מתוחכם

1552הכניסה הראשונה למתחם גן סיטי אירועים איננה יכולה שלא ליצור רושם עמוק אצל המבקרים. כבר מהמבט הראשון במקום ניתן להתרשם שאין מדובר בעוד אולם אירועים ברחובות, אלא בגן אירועים שיש לו איכויות שאינן מוצעות לא בגני אירועים באזור, ועל אחת כמה וכמה באולמות אירועים. ישנם מספר דברים המייחדים את גן סיטי אירועים על פני כל מתחם אירועים דומה:

מרחב: גן סיטי אירועים כשמו כן הוא – גן. לפיכך יש בו צמחיה מעניינת, המשרה אווירה של גן ירוק ורענן, בדיוק המקום שכל זוג היה רוצה להינשא בו, וכל עסק המכבד את עצמו היה רוצה לערוך בו את האירוע או את יום העיון שלו.

מיקום נוח: המיקום הוא אחד הדברים היותר מוצלחים שגן סיטי אירועים יכול להציע ללקוחות המעוניינים לערוך את האירוע שלהם. אם מדובר באירוע עסקי, ישנה סבירות גבוהה שהמשתתפים באירוע יגיעו ממקומות שונים ומרוחקים זה מזה בישראל. מהבחינה הזאת, כמעט שום אולם אירועים ברחובות או בסביבה הקרובה והרחוקה לא יכול להציע. המיקום שלו מאפשר הגעה נוחה מכל כיוון – מצפון, מדרום וגם מירושלים הבירה. דרכי ההגעה מגוונות, אבל בכל דרך שבוחרים לנסוע, מגיעים למקום בקלות, בלי לאבד את הדרך ובלי להתברבר.

מגוון רחב של אפשרויות: המבנה של המקום והאופי שלו מאפשרים למי שמתכנן אירוע לקחת בחשבון מגוון רחב של אפשרויות. אם מדובר בחתונה או אירוע משפחתי משמעותי אחר, אפשר לתכנן אותו ולהפוך אותו לייחודי מאד, עם עיצוב ייחודי היוצר אווירה קסומה. אם מדובר ביום עיון או באירוע עסקי, ניתן לנצל את האופי הייחודי של המקום במטרה לייצר אווירה טובה ושקטה. אווירה כזאת משרה בטחון על הנוכחים ומעודדת אותם לבצע רכישות או לחתום על עסקאות – הכול בהתאם למטרות המוצהרות של האירוע.

אירוע בהגשה או מזנון – המבחר של גן אירועים סיטי

4204אנשי המטבח המנוסים של גן אירועים סיטי מוכנים לכל אופציה שתעלה על דעתם של מזמיני האירוע. נכון להיום השתרש הנוהג בקרב מארגני אירועים, בין אם הם אנשים פרטיים ובין אם אנשי עסקים, להזמין אירועים המבוססים על מזנון. המזנון עשוי בנוסח המשתאות באירופה. הקהל הישראלי אוהב אותם ומעדיף את המזנונים על פני ארוחות בהגשה.

מאידך, קיימת האפשרות של הגשה אישית – צלחת המוגשת לאורחים ומכילה את המנות שלהם. המנות מגיעות על פי הזמנת האורח, מתוך מבחר שהמלצר מציג בפניו. שירות אפ סרוויס הוא יוקרתי יותר ודורש עבודת צוות מתואמת יותר. האפשרות השלישית היא מעין צרוף של השתיים הקודמות – מזנון ובר סלטים לפני הארוחה, ומזנות מנות אחרונות לאחריה. אבל באמצע, המנה העיקרית מוגשת לאורחים על ידי מלצרים.

בכל האפשרויות שנסקרו איכות המזון, העיצוב שלו ואופן ההגשה הם מקצועיים ואיכותיים. מה שעושה את ההבדל בין גן סיטי אירועים לבין אולם אירועים ברחובות, תל אביב או חיפה, הוא אופי ההגשה, ההשקעה הגדולה בצד הוויזואלי של המזון והאיכות הגבוהה של מוצרי היסוד מהם המזון מורכב. אנשי המקצוע של גן סיטי אירועים מקפידים בתהליך הכנת המזון בקלה כבחמורה, בדברים הקטנים כבגדולים. אין פשרות בדרך, והדבר בולט.

רוצים לערוך אירוע שההצלחה רשומה עליו עוד לפני שנערך? גן סיטי אירועים הוא אולם אירועים ברחובות הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ואנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם לתכנן אירוע שיש בו שילוב של איכות, אינטליגנציה והנאה למשתתפים באירוע ולמארגנים כאחד. חשוב ביותר – יש לשריין מראש את המועד הדרוש לאירוע. גם בעונות שבהם הביקוש נמוך, הדרישה בגן סיטי אירועים היא גבוהה יחסית. צרו קשר כעת והבטיחו לעצמכם אירוע מוצלח ואיכותי.